Në planifikimin e sulmit në Lazarat, edhe vrasja nga RENEA e vëllait të Florian Shurdhit?

June 26, 2015 09:23

Në planifikimin e sulmit në Lazarat, edhe vrasja nga RENEA e vëllait të Florian Shurdhit?

Shtohen dyshimet per nje sulm te paramenduar dhe te planifikuar ndaj RENEA-s ne Lazarat.

Prej dje policia u perqendrua ne familjet Aliko dhe Shurdhi.

Florian Shurdhi eshte i burgosur ndersa vëllai i tij u vra nga ana e policisë, në vitin 2007.

Dyshimet janë më të forta pasi u qëllua mbi repartin RENEA, që ka kryer vrasjen e Shurdhit.

Për më tepër sulmi u krye pranë një memoriali të ngritur në nderim të Shurdhit.

Për momentin policia nuk e konfirmon këtë pistë.

June 26, 2015 09:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?