‘Sulmohet’ Klitschko në konferencën para meçit!

April 24, 2014 13:34

‘Sulmohet’ Klitschko në konferencën para meçit!

Boksieri i famshëm ukrainas Vladimir Klitschko ka patur rastin të sfidoi veten në një meç jozyrtar, para sfidës të së shtunës. Klitschko ishte bërë gati për të dalë në konferencë para meçit me australianin, Alex Leapai, kur para tij u shfaqë një boksier tjetër.

Boksieri i pensionuar amerikan, Shannon Briggs e sulmoi fizikisht Klitschkon, ndaj të cilit pati plot ofendime.

Në fakt frustrimi i Briggs ishte në vëllaun e Klitschkos i cili në vitin 2010 e kishte rrahur në meç duke e bërë për spital. Briggs i kishte kërkuar Vitali Klitschkos revanshin, të cilin ai nuk ia kishte ofruar.

Pas disa ofendimeve të bëra ndaj Klitschkos, ai tentoi sulmin fizik ndaj tij, por që u pengua nga sigurimi.

Pas kësaj ai i bëri të gjithë për të qeshur duke treguar në vete forcën e tij me disa akrobacione qesharake.

article-2610613-1D44378500000578-979_634x376

https://www.youtube.com/watch?v=imvkvOKoupI

April 24, 2014 13:34
Komento

1 Koment

  1. ALBANO April 24, 14:29

    VLADIMIR KLICHKO I THA DO TE BEJE TA PERCJELLESH BLUZEN QE E HOQE DHE E HODHE ///DHE AS QE U BE MERAK //KY ZEZAKU ESHTE NJE PROVOKATER ///QE VLLAI I KLISHKOSH E BENI PILAF //VETEM LAFFE ///KOTI BOSHE ///

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*