Sulmohet KZAZ-ja në Rrogozhinë, “thyhet” dera

June 12, 2019 15:53

Sulmohet KZAZ-ja në Rrogozhinë, “thyhet” dera

Dy javë para zgjedhjeve të 30 qershorit, është sulmuar Komisioni Zonal i Administrimit Zgjedhor e qytetit të Rrogozhinës.

Mësohet se është thyer fisheku i derës se kësaj qendre, ndërkohë policia ka rrethuar qendrën e KZAZ-së

Nuk dihet ende nesë ky sulm ndaj KZAZ ka të bëjë me demokratët por kujtojmë se opozita ka parajamëruar më herët se do përdorë çdo mjet dhe mënyrë për të ndaluar zhvillimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Sakaq, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

l.h/ dita

June 12, 2019 15:53
Komento

6 Komente

 1. KOMITETI I MALEVE TE PARTISE DEMOKRATKE June 12, 15:59

  Njoftim:
  Filloi aksioni yne shkaterimtar.
  Kush do te votoi ne 30 qershor do ti digjet shtepia…
  Po e fillojme nga Rrogozhina dhe sipas porosive te Salehut do te hapemi bythesh nga te dy krahet.
  rrofte Like Floriri!

  Reply to this comment
 2. Amerikani June 12, 16:22

  Si keshtu ? A nuk e shmangu menderpresidenti konfliktin civil me çdekretimin e dates se zgjedhjeve ?
  Shume mire. Filloni veproni me keta henjonjte e pare talebane te komitetit te maleve me ” qytetare e intelektuale!”

  Reply to this comment
 3. Konti Sbalta June 12, 17:46

  Filloi operacioni GjermanoBallist i Qershorit ,fill mbas kthimit te “Presidentit”nga Gjermania dhe deklarimit te pavlefshmeris se zgjedhjeve te 30Qershorit nga ana e tij!! Ne sulm kunder kesaj “demokracie”qe me zor na e prune dhe me force duan te na” e rrenjosin ne jetet tona”(Sali -Ilir_-Luli -Mona me te tjere)”…Te ngrihemi si nji trup i vetem kunder cdo reforme qe cenon te drejtat tona per pushtet e per para ,duka filluar nga ajo ne drejtesi …”/I juaji pergjithmone ;Sali!

  Reply to this comment
 4. Konti Sbalta June 12, 17:47

  Filloi operacioni GjermanoBallist i Qershorit ,fill mbas kthimit te “Presidentit”nga Gjermania dhe deklarimit te pavlefshmeris se zgjedhjeve te 30Qershorit nga ana e tij!! Ne sulm kunder kesaj “demokracie”qe me zor na e prune dhe me force duan te na” e rrenjosin ne jetet tona”(Sali -Ilir_-Luli -Mona me te tjere)”…Te ngrihemi si nji trup i vetem kunder cdo reforme qe cenon te drejtat tona per pushtet e per para ,duke filluar nga ajo ne drejtesi …”/I juaji pergjithmone ;Sali!

  Reply to this comment
 5. Albanistan 2019 June 12, 18:40

  Ceta e shpellareve shqipfoles ne aksion. Talebane per ceshtjen e PeDese dhe Leshitdhise te jeni gati. Gjithmone gati u pergjigjen kafshet e pyllit. Quo vadis Albanistan???

  Reply to this comment
 6. prizem June 12, 22:29

  Talebanet ne aksion…fisheku i fundit, Strazua kamikaz.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim