Sunny, qen i ri për familjen Obama

August 20, 2013 16:18

Sunny, qen i ri për familjen Obama

Shtëpia e Bardhë njoftoi dje se familja Obama ka tani edhe një qen tjetër. Ajo e ka emrin Sunny dhe është i së njëjtës racë portugeze me qenin tjetër të familjes së parë, Bo. Shtëpia e Bardhë tha se kjo lloj race qensh i pëlqen familjes Obama, edhe për shkak se nuk shkakton alergji. Sunny lindi një vit më parë, në muajin qershor, në Miçigan dhe dje ajo u  bë banorja më e re e Shtëpisë së Bardhë.

August 20, 2013 16:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*