Një ditë plazhi në Mikonos

August 11, 2019 21:01

Një ditë plazhi në Mikonos

Njerëz të bukur, superjahte, shampanjë e shtrenjtë dhe disa prej supermodelve më të famshme në botë, e kanë bërë ishullin e Mikonos në Greqi një prej më të frekuentuarve këtë verë.

Në veçanti plazhi Namos, i rrip i ngushtë rëre, vetëm 100 metra i gjatë, është bërë epiqendra e festës, ku janë mbledhur qindra të rinj, por edhe motrat Gigi dhe Bella Hadid, si dhe Kendal Jenner.

l.h/ dita

August 11, 2019 21:01
Komento

3 Komente

 1. Feniks August 12, 11:52

  Nje ishull shkembor,pa peme dhe me vetem 100 meter rere,behet epiqender e turizmit elitar,ndersa ne kemi nje bregdet 1 milion here me te bukur ne bote,por kemi nje shtet te babezitur hajdu dhe ca biznesmene idiote te turizmit,sa qe vetem kosovaret na vije dhe qe hane buke me domate!
  Ne se sharlatani Rama do kishte dhene ,para 6 vjetesh me koncesion ishullin e Sazanit dhe plazhin e Divjakes,sot me siguri,qe do ishim bere kryeqendra e turizmit elitar ne Europe!
  Por ai vetem kryeminister nuk eshte!

  Reply to this comment
  • Taku August 13, 21:57

   Ke bregdet po e ke te populluar me kafshe qe duan te rjepin dhe kacidhen e fundit ne menyren me te paturpshme. Kete e ndihon shume dhe media e cila perdite nuk lodhet duke hedhur balte mbi cdo gje te bukur ne Shqiperi.

   Reply to this comment
 2. Raimond vlonjati August 15, 04:15

  Po ca bregdeti paska Mikonosi ?

  Ai qenka bregdet koti–Komplet i xhveshur, sikur e kane rjepur
  Edhe rera aty duket qe esht kot fare

  Si ka mundesi qe esht bere kaq i fameshem ky ishull,, kur bregdetine e ka te rendomte

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*