Berisha humb dhe në qendrën ku votoi vetë !

June 26, 2013 18:44

Berisha humb dhe në qendrën ku votoi vetë !

Kryeministri Sali Berisha nuk ka arritur të fitojë as në qendrën ku ka votuar me të shoqen në këto zgjedhje.

Bëhet fjalë për njësinë bashkiake numër 2.

Të dielën në mëngjes, Berisha me të shoqen u shfaq në qendrën numër 1728 të njësisë bashkiake nr.2 në kryeqytet.

Por të dhënat e hedhura online nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për këtë qendër, tregojnë se e majtë ka fituar.

Kështu, në këtë qendër votimi, PS ka marrë 43.17 përqind ose 136 vota. LSI ka marrë 6.35 përqind ose 20 vota.

Partia Demokratike ka marrë 123 vota ose 39.05 përqind.

TEMA

June 26, 2013 18:44
Komento

3 Komente

 1. geg hyseni June 27, 05:46

  Ma kan bere me hile, komisioneret, ne vend te germes “D”kan lexuar germen “S”. Do ua tregoj une,do ua nxij fetyren si kepucen! Aman o doktor c’fajsohen ata,s’patem faj, fajin e ka ai dhaskali nga Shengjergji, si e ka emrin….aaa….po, Beqir Meta,qe nuk e din as per vete alfabetin, dhe kerkon te na e mesoi pastaj neve. Por te betohemi qe heren tjeter do i rrotullojme ato flete sic kemi bere gjithmone vetem per tyna!

  Reply to this comment
 2. apojo June 27, 07:38

  gallata do ishte po te kishte nje statistike per te pallati i vet se rojet e veta nuk lenin as rinin me bo içik “muhabet” rinor posht pemeve te trotuari ose mren ke shkalla.

  Reply to this comment
 3. Mark uk June 27, 18:48

  Mos harroni se ne 91 kur partia juej quhej PPSH perball idhurit tuaj Ramis Alia e mundi demokrati Marko Krroqi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*