Surpriza e Veliajt për gjyshen që mbushi 100 vjeç

July 18, 2016 11:04

Surpriza e Veliajt për gjyshen që mbushi 100 vjeç

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar në Facebook fotot e një feste të veçantë ditëlindjeje.

Hiqmete Këlliçi, një gjyshe nga Tirana, e ka festuar krejt ndryshe 100 vjetorin e saj, duke marrë një vizitë të papritur nga Veliaj, i cili urimet e ngrohta për gjyshen i ka shoqëruar me një tufë me lule dhe një tortë ku shkruhej “1 shekull me urime”.

“Gëzuar ditëlindjen! Me Ervin Bushatin për një surprizë të vogël te Hiqmete Këlliçi, 100 vjeçarja e Tiranës, memoria e gjallë e qytetit!”, shkruan Veliaj në Facebook.

ditelindje 2 ditelindje 3 ditelindje

July 18, 2016 11:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*