Surpriza e verës, Granit Xhaka martohet me bukuroshen 22-vjeçare

July 6, 2017 14:31

Surpriza e verës, Granit Xhaka martohet me bukuroshen 22-vjeçare

Ata janë padyshim një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur shqiptar.

Të fejuar prej dy vitesh, Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj, na kanë befasuar me fotot e postuara ditën e sotme, teksa kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Dy javë më parë, futbollisti shqiptar iu ul në gjunjë dhe i propozoi 22-vjeçares për martesë, e menjëherë pas përgjigjes pozitive, ata janë martuar.

July 6, 2017 14:31
Komento

1 Koment

  1. enter"" July 6, 17:04

    I propozoi 2 jave me pare dhe tani u martuan?????
    hahahahaha, ky e paska prenotuar gjithcka pa marre miratimin e saj, pa I thene akoma “po”.

    yyyyyyyyyyy na e shpifet me te tilla lajme

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*