“Syri i stuhisë”, fotografi që kaloi 40 vjet duke “kapur” egërsinë e motit

November 2, 2019 19:25

“Syri i stuhisë”, fotografi që kaloi 40 vjet duke “kapur” egërsinë e motit

Fotografi Eric Meola publikoi së fundmi fotot e tij më të mira të forcës së natyrës gjatë stuhive të fuqishme nëpër disa zona të Amerikës.

Ai deklaroi për mediat që herën e parë që kishte parë një stuhi ishte dashuruar me to dhe që prej atij momenti, nga i cila kanë kaluar 40 vjet është munduar të stampojë në celuloid këto pamje sa të mrekullueshme aq edhe të frikshme.

l.h/ dita

November 2, 2019 19:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim