Tabelat/ Ja ku PD ka shkelur ligjin për financime të paligjshme

March 12, 2018 17:46

Tabelat/ Ja ku PD ka shkelur ligjin për financime të paligjshme

 

Partia Demokartike është në shkelje të pastër të ligjit shqiptar për financim të paligjshëm të fushatës elektorale.

Në tabelat më poshtë përmblidhet qartë se kjo parti ka thyer disa nene të ligjit shqiptar përmes financimit të paligjshëm për lobim në SHBA dhe skandalin me financimet e ardhura nga kanalet ruse.

l.h/ dita

March 12, 2018 17:46
Komento

5 Komente

 1. Mjafton ti shofesh surratin pjelles bastarde dhe dallon qarte gjithcka March 12, 18:26

  cfar pret me Prokuroria ??????

  Arretsoheni qenin birit qenit
  se shkateruuan nji komb te tere

  Reply to this comment
 2. Une... ti... ne te gjithe... March 12, 19:12

  Bashen e shet surrati i tij sic shet Basha bythen e tij per 5 leke.

  Ky eshte nga ajo rraca e derrit qe nuk ndalet ne asgje per te fituar sado pak pervete.

  Shikoeni me vrmendje: ka nje sureat me saliun me fatosin me ilirin dhe me ramen….

  Dereat kane te njejtin turi i thot populli…

  Reply to this comment
 3. Une... ti... ne te gjithe... March 12, 20:21

  Bashen e shet surrati i tij sic shet Basha bythen e tij per 5 leke.

  Ky eshte nga ajo rraca e derrit qe nuk ndalet ne asgje per te fituar sado pak pervete .

  Shikoeni me vrmendje: ka nje sureat me saliun me fatosin me ilirin dhe me ramen….

  Dereat kane te njejtin turi i thot populli…

  Reply to this comment
 4. Adih March 12, 20:24

  Taktike ordinere si sot e 27 vite .Cperqendrim vemendje ,jepini gaz reformimin Spak e tj . Mbylleni sa me shpejt reformen ne drejtesi ,cfare ju ka ngarkuar Amerika e BE per te bere .Droga 180 milione Euro ,,po e harojne ,peshqit e medhenj ,balenat . Por te kote e kini kesaj here , e kane mare ne dore ustallaret pertej oqeanit ,se ne kokepalareve , na i keni mare doren .Jeni ne gamat e fundit .

  Reply to this comment
 5. Spiro March 12, 20:29

  O Dita ke dy her te njejten tabele… dhe nga sa kemi lexu gjith keto dit mungojn te dhenat per pagesat e biniata trade per llogari te PD…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*