TABELAT/ KQZ miraton rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve, PD voton pro

July 26, 2017 11:12

TABELAT/ KQZ miraton rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve, PD voton pro

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar ditën e sotme rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 25 qershorit.

Në mbledhjen e sotme, rezultati u votua 7-0 nga anëatërët e KQZ-së.

Megjithë kundërshtitë dhe denoncimet për parregullsi të procesit, anëtarët e djathtë e kanë miratuar rezultatin.

Tabela përfundimtare e zgjedhjeve është si më poshtë. Gjithashtu, u miratua edhe tabela përfundimtarë për Qarkun e Beratit që kishtë kontestime.

July 26, 2017 11:12
Komento

1 Koment

  1. Mos e beso po deshe July 26, 15:56

    Po mire Shqu-sat tregojne peralla me vjedhje dhe manipulime votsh qe bene fitues PS, si ka mundesi qe KQZ nuk ka asnje denoncim te faktuar dhe kjo miraton rezultatin perfundimtar te zgjedhjeve 7-0 ?
    Ku je more Like Floriri, Monika Lesbikja dhe Vasil Kokerrjepuri qe na tregojne brockulla me vota te vjedhura….. kur ne e pame LIVE ne TV ne Lezhe se si jepej zarfi me para ne prezencen e Likes nga Deputeti i zgjedhur Tushe.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim