Back to homepage

Tag "ajri i kondicionuar"

Disa nga shkaktarët e dehidratimit të lëkurës dhe flokëve (këshilla)

Disa nga shkaktarët e dehidratimit të lëkurës dhe flokëve (këshilla) 0

🕔16:43, 12.Sep 2018

Lëkura dhe flokët kanë nevojë për përkujdesje të veçantë sidomos gjatë muajve të verës. Zona e fytyrës është ajo që konsiderohet nga dermatologët si më e ndjeshmja për shkak edhe të ekspozimit më të madh. Nuk janë të pakta rastet

Lexo më shumë

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin