Back to homepage

Tag "floket"

Brunet kthehen në bionde për t’u dukur më tërheqëse?

Brunet kthehen në bionde për t’u dukur më tërheqëse? 0

🕔14:50, 16.Sep 2018

Motrat e famshme Kardashian kanë sfiduar gjithmonë me ngjyrat e ndryshme të flokëve. Kim Kardashian, Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner kanë provuar disa herë të jenë bionde gjatë jetës së tyre dhe kush mund të thotë se nuk janë dukur

Lexo më shumë
Dëshironi të prisni flokët? Frymëzohuni nga këto personazhe

Dëshironi të prisni flokët? Frymëzohuni nga këto personazhe 0

🕔15:29, 13.Sep 2018

Me ndërrimin e stinëve duhet të ndërrojmë edhe modelin e flokëve. Nëse edhe ju e keni në plan këtë ndryshim dhe nuk po e ndani dot mendjen për prerjen e vjeshtës, ne ju sugjerojmë të frymëzoheni nga prerjet që VIP-at

Lexo më shumë
Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve

Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve 0

🕔17:50, 12.Sep 2018

Një lyerje e prerje në fillim të vjeshtës është gjithmonë një MUST në rutinën tuaj. Ndryshimet gjithmonë na bëjnë të ndihemi më mirë dhe më të bukura! Ditëve të verës po i vjen fundi, ndaj gjëja e parë që duhet

Lexo më shumë
Disa nga shkaktarët e dehidratimit të lëkurës dhe flokëve (këshilla)

Disa nga shkaktarët e dehidratimit të lëkurës dhe flokëve (këshilla) 0

🕔16:43, 12.Sep 2018

Lëkura dhe flokët kanë nevojë për përkujdesje të veçantë sidomos gjatë muajve të verës. Zona e fytyrës është ajo që konsiderohet nga dermatologët si më e ndjeshmja për shkak edhe të ekspozimit më të madh. Nuk janë të pakta rastet

Lexo më shumë

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?