Back to homepage

Tag "lani"

Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve

Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve 0

🕔17:50, 12.Sep 2018

Një lyerje e prerje në fillim të vjeshtës është gjithmonë një MUST në rutinën tuaj. Ndryshimet gjithmonë na bëjnë të ndihemi më mirë dhe më të bukura! Ditëve të verës po i vjen fundi, ndaj gjëja e parë që duhet

Lexo më shumë

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin