Back to homepage

Tag "ngjyra"

Dasëm në vjeshtë dhe nuk di çfarë të veshësh. Zgjidhjen e kemi ne.

Dasëm në vjeshtë dhe nuk di çfarë të veshësh. Zgjidhjen e kemi ne. 0

🕔15:17, 15.Sep 2018

Në përgjithësi dasmat  zhvillohen gjatë sezonit veror por tashmë  kanë filluar të preferohen dhe dasmat e vjeshtës. Por shqetësimi ynë nuk është ky, por veshja e cila duhet të veshim gjatë dasmave në këtë periudhë. Mjaft e vështirë por ne

Lexo më shumë
Nuancat e rozës elegante trendi i kësaj vjeshte

Nuancat e rozës elegante trendi i kësaj vjeshte 0

🕔18:35, 12.Sep 2018

Mesa duket ngjyra rozë nuk ka për të dalë kurrë nga moda. Ndërsa në verë kemi parë nuanca të guximshme , ngjyra rozë do të kthehet në trendin e koleksioneve vjeshtë/dimër. Nga Preen te Prada, modelet e pasarelave ishin të

Lexo më shumë

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?