Back to homepage

Tag "puthjet e veres"

Për një ditë më të bukur zgjidh librin e duhur

Për një ditë më të bukur zgjidh librin e duhur 0

🕔15:23, 12.Sep 2018

  Kjo është periudha ku njerëzit blejnë më shumë dhe lexojnë më shumë libra. Çdo ditë edhe me shumë, tendencat e lexuesve anojnë drejt romaneve rozë. Ja disa sygjerime: -Si të jesh parisiane kudo që jeton nga Anne Berest, Audrey

Lexo më shumë

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin