Back to homepage

Tag "Shqiperi"

Nisma e 15 Shtatorit, “Një Planet të Pastër dhe të Shëndetshëm!”

Nisma e 15 Shtatorit, “Një Planet të Pastër dhe të Shëndetshëm!” 0

🕔18:12, 12.Sep 2018

Më 15 Shtator është Dita Botërore e Pastrimit, njerëzit në 150 vende të botës do të ngrihen kundër problemit global të plehrave dhe do të pastrojnë mbeturinat, duke e bërë këtë aksion veprimin më të madh qytetar pozitiv që bota

Lexo më shumë

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?