Back to homepage

Tag "te lumtur"

Gjërat që duhet të bëni çdo mëngjes për një ditë produktive

Gjërat që duhet të bëni çdo mëngjes për një ditë produktive 0

🕔19:09, 13.Sep 2018

“Nëse e filloni ditën me kaos, kështu do të vijojë dhe pjesa tjetër e ditës”, thotë Peggy Duncan, ekspert i produktivitetit personal. Ekspertët e produktivitetit dhe punës thonë se gjumi është hapi i parë drejt një dite me energji të

Lexo më shumë
Sipas shenjës tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të kaloni muajin e mjaltit

Sipas shenjës tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të kaloni muajin e mjaltit 0

🕔18:03, 13.Sep 2018

Dasma është një nga ngjarjet më të lumtura në jetë. Muaji i mjaltit, nga ana tjetër, ka për qëllim të jetë pa stres si ju dhe partneri juaj kaloni kohë së bashku. Pra, si e zgjidhni vendin tuaj ideal të

Lexo më shumë
A janë të lumtur çiftet që nuk postojnë në rrjetet sociale?

A janë të lumtur çiftet që nuk postojnë në rrjetet sociale? 0

🕔17:26, 12.Sep 2018

Çiftet të cilat e shfaqin lumturinë e tyre përmes fotografive, selfieve, dedikimeve apo mesazheve në Facebook janë aktualisht më të kënaqur me partnerët e tyre sa sa ata të cilët nuk bëjnë kështu, thotë një studim. Maily Nguyen Steers nga

Lexo më shumë