Back to homepage

Tag "vjeshte"

T-shirt me shkrime, trendi i këtij sezoni

T-shirt me shkrime, trendi i këtij sezoni 0

🕔18:36, 15.Sep 2018

Mënyra më e mirë për të manifestuar mendimet tuaja apo gjendjen shpirtërore apo dhe një mendim mbi një argument? Moda, sigurisht nuk ka dyshime. Mjafton të veshësh një t-shirt me shkrim, një bluzë e thjeshtë pambuku, me mëngë të shkurtra

Lexo më shumë
10 veshje që s’duhet të mungojnë këtë sezon në gardërobën tuaj

10 veshje që s’duhet të mungojnë këtë sezon në gardërobën tuaj 0

🕔19:58, 14.Sep 2018

Dilema më e madhe e fillimit të ditës është se “Çfarë do të vesh sot?”. Tashmë duhet ta nisimi çdo gjë nga fillimi meqënëse vjeshta sapo ka filluar. Prandaj duhet të tregohemi të kujdesshme  me blerjet që do bëjmë. Harper`s

Lexo më shumë
Nuancat e rozës elegante trendi i kësaj vjeshte

Nuancat e rozës elegante trendi i kësaj vjeshte 0

🕔18:35, 12.Sep 2018

Mesa duket ngjyra rozë nuk ka për të dalë kurrë nga moda. Ndërsa në verë kemi parë nuanca të guximshme , ngjyra rozë do të kthehet në trendin e koleksioneve vjeshtë/dimër. Nga Preen te Prada, modelet e pasarelave ishin të

Lexo më shumë
Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve

Ja pse nuk ju mban gjatë boja e flokëve 0

🕔17:50, 12.Sep 2018

Një lyerje e prerje në fillim të vjeshtës është gjithmonë një MUST në rutinën tuaj. Ndryshimet gjithmonë na bëjnë të ndihemi më mirë dhe më të bukura! Ditëve të verës po i vjen fundi, ndaj gjëja e parë që duhet

Lexo më shumë

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin