“Tahiri”, Meta: Drejtësia të veprojë e pavarur

May 14, 2018 11:28

“Tahiri”, Meta: Drejtësia të veprojë e pavarur

“Drejtësia të veprojë në mënyrë të pavarur në respekt të shtetit të së drejtës”.

Ky ka qenë komenti i kreut të Shtetit Ilir Meta i pyetur nga gazetarët për çështjen “Tahiri”.

Meta ndodhet në Cërrik, ku mori pjesë në panairin e Agrobiznesit dhe Artizanatit. Ai u takua me prodhues, zejtarë e fermerë të zonës, ku bëri apel për promovimin e produkteve bio “Made in Albania”.

Më herët, ai mori pjesë në ceremoninë përkujtimore të 75-vjetorit të Batalionit partizan të Dumresë.

o.j/dita

May 14, 2018 11:28
Komento

6 Komente

 1. seat vlora May 14, 13:36

  Kete thuaja Shpresa Buces qe te zhduku dosjen, jo shqiptareve se ata te njohin shume mire o plehre

  Reply to this comment
 2. referendum per denimin e sali kriminelit May 14, 14:12

  drejtesia te veproje e pavarur si ne rastin tend kur numroje eurot me ze e figure dhe erdhi salikrimineli hengri darken qe kishte gatuar munih cizmja.

  Reply to this comment
 3. Kris 1 May 14, 14:20

  Si eshte babai i kombit eshte dhe kombi.Me qetesi e dashuri te shpetuam LSi,sepse rilindjoti Edvin trime,ngriti hurin,la nje vrime

  Reply to this comment
 4. Qytetari durrsak May 14, 16:09

  Po ky, nuk ka turp ?! Ke kurajo dhe flet per Saimir Tahirin ?! Po kush je ti qe nuk ke lene gje pa bere per te vjedhur dhe pasuruar ne kurriz te ketij populli ?! Apo jeni bythe e breke me “kallomin e gjate” qe te beri President dhe tani gezoke “te drejten” te hakmerresh ndaj Saimir Tahirit ?!

  Reply to this comment
 5. mbare populli shqiptar brenda e jashte vendit May 14, 21:27

  ti je koka e krimit,hajdutllekut,maskarallekut,kurvllekutbashke me Cizmen qe ke ne shtepi o QELBESIRE.Flet per drejtesi te pavarur? PTU! rrace e qelbur

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*