Tajvan, merr flakë autobusi me turistë, të paktën 26 të vdekur

July 19, 2016 09:49

Tajvan, merr flakë autobusi me turistë, të paktën 26 të vdekur

Të paktën 26 persona kanë humbur jetën, pasi një autobus me turistë kinezë u përplas dhe më pas mori flakë në Tajvan.  Mediat e Tajvanit raportojnë se ishin 24 turistë, një shofer dhe një udhëzues,

Numri i të vdekurve ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga autoritetet, por sipas të dhënave të para janë 26 persona. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje tragjike.

July 19, 2016 09:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin