Takimi i përjavshëm – Rama takon për 60 minuta Metën në Kryesinë e Kuvendit

March 16, 2016 10:36

Takimi i përjavshëm –  Rama takon për 60 minuta Metën në Kryesinë e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama dhe Kryeparlamentari Ilir Meta kanë zhvilluar takimin e përjavshëm në ambientet e Kryesisë së Kuvendit.

Nuk ka detaje nga ky takim qw zgjati rreth 60 minuta, por ai vjen një ditë para seancës parlamentare.

Ndërkohë opozita i ka vendosur disa kushte mazhorancës, përndryshe do të bojkotojë punimet e seancës parlamentare ditën e nesërme. /H.M/ Dita

March 16, 2016 10:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*