Taksisti e kthen tatunë me Berishën në dragua‏

January 5, 2015 12:47

Taksisti e kthen tatunë me Berishën në dragua‏

Taksisti Uljan Kolgjegja u bë i famshëm pas humbjes së zgjedhjeve nga demokratët për tatuazhin që zgjodhi të bënte në kraharor portretin e Sali Berishës.

Fotoja e tij për pak ditë u bë hit në rrjetet sociale duke u komentuar gjatë.

Madje edhe shtypi rozë i Tiranës nuk u kursye për ta intervistuar.

Vetë Berisha e priti Uljanin në zyrën e tij, ku ky i fundit u zhvesh për të shkrepur një foto me ish- kryeministrin.

Por, disa muaj më pas duket se Berisha i ka dalë nga zemra Uljanit, që betohej për një besnikëri deri në vdekje ndaj tij.

Taksisti Kolgjegja i është nënshtruar disa seancave të tjera tek tatuisti për ta korrigjuar tatunë me portretin  e Berishës.

Siç duket nga foto, portreti Berishës është shndërruar në dragua.

uljani-pa-berishen

 

uljani-me-berishen

January 5, 2015 12:47
Komento

10 Komente

 1. Adeci January 5, 12:58

  Trap i teri.

  Reply to this comment
 2. giudice January 5, 13:10

  Cope mishi me di sy!!!

  Reply to this comment
  • LORA January 5, 15:06

   E keni gabim,une do t’a vleresoja Uljanin per reflektimin e tij,,,,,,shume me mire nje
   tatu-dragua,se nje tatu te dr.mortjes.

   Reply to this comment
 3. Miku January 5, 14:27

  He mor trim, a e shef qe doktori e kishte me te futme? Dragoi paska dale mire.

  Reply to this comment
 4. zef m'hilli January 5, 14:39

  Ene Mark .uki jon njashtu ka ba ,
  tash e ka hek Salen e ka ba Bardhoken.

  me rastin e vitit te ri
  pershendes mikun tim me Kangen

  heu ne ate maje T’kepit ma ke shpain

  Reply to this comment
 5. arbi January 5, 15:47

  Mendja eshte gje e madhe or vellezer.

  Reply to this comment
 6. enea January 5, 15:52

  e mor karaduc malsie shpejt e ke kap se sa zebi je, or padhosh malcie ju katoliket e malcise e mani vedin per te zgjute, por te besh doktorr zebin ne gjoks sna kishte shku menja
  ani e tregut vedin se kush jeni, hajt per te mira here tjeter.

  Reply to this comment
 7. beni January 5, 16:33

  Cfare nxirrni ne gazete keto rrota k…..
  Tatuazhet kane nje kuptim dhe cdo njeri qe ka deshire ti bejwtregon historite e tij me ane te tatuazheve…Aktori i madh Johny Depp ka thene: ” My body is my journal and my tatoos are my story.”, ndersa ky rrota k…. qe keni nxjerre ne gazete eshte aq k.. saqe ka bere tatuazh idiotin Kriminel Berisha dhe tani siper idiotit nje dragua …cfare mund te mendoje njeriu me dy gram tru per kete dhe jeten e tij…nje skllav dhe i parritur perderisa ben tatuazh nje idiot e kriminel qe e ka shkelur me kembe kete dhe gjithe shqiptaret e pastaj e zhduk me nje dragua…copa e k…. as nuk ja ka idene se cfare simbolizon dragoi.
  Mos nxirrni me budallenj ne gazete…mjaft…duhet te vini kujen per gjendjen e Shqiperise dhe nivelin zero te kultures dhe edukates se popullit.

  Reply to this comment
 8. aaa January 5, 16:41

  PRISNI DHE CA KO DO TA BEJ SALIN BALERIN ME BRECKA PERJASHTA??

  Reply to this comment
 9. dardan January 5, 23:50

  Qenka demokrat 24 karat ky i gjori ,por paska nevoi per te cuar ne psikiatri,se nuk e njofka xhaxhi SALINE qe eshte ”komunist i 1941”.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*