Tare fle gjumë në stadium

January 31, 2016 19:00

Tare fle gjumë në stadium

Një episod komik ka ndodhur sot në ndeshjen midis Udineses dhe Lazios.

Drejtori sportiv i Lazios Igli Tare, është fokusuar nga kamerat në një fragment ku ai po flinte.

Kjo video është shpërndare me shpejtësi në televizionet Italiane, ku nuk kane munguar as shakate.

January 31, 2016 19:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*