Taylor Swift mohon lidhjen lesbike

December 5, 2014 21:32

Taylor Swift mohon lidhjen lesbike

Këngëtarja Taylos Swift ka mohuar zërat për një lidhje romantike me modelen dhe miken e saj më të mirë Karlie Kloss.

Këngëtarja dhe mikja e saj modele, ngjashmëria fizike mes të cilave është shumë e madhe u vendosën në qendër të komenteve të mediat sociale pasi në rrjet nisën të qarkullonin disa foto komprometuese ku dy vajzat shiheshin duke u puthur në skenë gjatë koncertit.

Por 24 vjeçarja, përmes zëdhënësit të saj e mohoi menjëherë këtë lajm duke  e quajtur qesharak.

swift3-620x556

 

December 5, 2014 21:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*