Të burgosurit më të famshëm në botë (FOTOGALERI)

May 15, 2019 12:06

Të burgosurit më të famshëm në botë (FOTOGALERI)

Kur dikush burgoset, në SHBA ka shumë faqe që ua postojnë fotot në internet, pasi procesi nuk është i paligjshëm.

Kjo mund t’i hyjë në punë dikujt që do të punësojë një person, dhe bën një kërkim në Google për të parë nëse ka ndonjë të shkuar o fort të mirë.

Por disa nga këto foto janë bërë virale, herë ngaqë i arrestuari ka qenë shumë tërheqës, herë për arsye të tjera.

Charles Dion McDowell u arrestua pasi u kap me kokainë. Se pse është bërë i famshëm, duket qartë.

Morgan Joyce Varn u bë e famshme për tatuazhet që shkojnë deri te e bardha e syve.

Mekhi Alante Lucky u arrestua për vjedhje makine, por u bë i famshëm për sytë e veçantë, njërin të kaltër e njërin të zi.

18-vjeçari Micah Musser doli me shenja thithjesh në qafë, dhe i kishte me shumicë.

Mirella Ponce anëtare bande, e cila u kap me makinë të vjedhur, me armë të mbushur, dhe me fëmijën në të.

Lucas William Vincent u bë viktimë e shumë batutave për veshin e prerë. Neozelandezi u arrestua sepse nuk u paraqit në gjyq për nj akuzë tjetër.

Angela Green u arrestua sepse refuzoi të dalë nga hotele natën që i takonte. Kjo përqeshje ndaj kamerës e bëri të famshme.

Sarah Seawright është një tjetër e arrestuar që u bë e famshme për bukurinë tërheqëse. U arrestua sepse s’u paraqit në gjyë për një akuzë të mëparshme.

Meagan McCullough u arrestua për drejtim makine në gjendje të dehur. Ajo thotë që sytë, të cilët tërhoqën shumë njerëz në internet, ishin të fryrë nga e qara.

Jeremy Meeks mund të jetë më i famshmi nga të arrestuarit. Pasi fotoja iu bë virale, ai hyri edhe në botën e modës.

Sean Kory mund të jetë ai që i bëri konkurrencë Jeremy Meeks. Ai u arrestua pasi sulmoi dikë që shtirej si gazetar i Fox.

Alysa Bathrick, një tjetër bukuroshe që pushtoi internetin. Ajo akuzohej se kishte shpërndarë ilaçe qetësuese në mënyrë të paligjshme.

Sarah Furay është nga të paktat që buzëqesh këndshëm edhe pse është arrestuar ngaqë u kap me kokainë. Megjithatë, ajo qëndroi vetëm një ditë në burg.

Fidel Gonzalez Gutierrez bëri që Babagjyshi i Vitit të Ri të dukej si shpërndarës kokaine.

Luciano Gutierrez u arrestua me një bluzë që thoshte: “Kujdes. Unë bëj budallallëqe”. Ai u arrestua për drejtim makine në gjendje të dehur.

Justin Lamar Richardson u arrestua për të disatën herë, dhe këtë herë nuk lejoi që fotoja t’i ndërpriste ushqimin.

e.t./dita

May 15, 2019 12:06
Komento

1 Koment

 1. MH May 15, 12:38

  18-vjeçari Micah Musser doli me shenja thithjesh në qafë, dhe i kishte me shumicë.

  Thithjet jane tregues i orgazmes.
  Ne vendin ku punoja vajzat i tergonin njera tjetres per thithjet e nji nate ma pare.Njera tregoi qe kishte nji te thithur ne cice.Dhe qeshnin me shume kenaqesi per thithjet e krijuara nga hamshoret e nates.
  Kjo asht bota e demokracise.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*