Të çmendur dhe seksi: 20 fotot më të bukura nga Kupa e Botës

June 20, 2018 19:35

Të çmendur dhe seksi: 20 fotot më të bukura nga Kupa e Botës

 

Deri tani Kupa e Botës ka qenë fantastike, si brenda ashtu edhe jashtë fushës.

Atmosfera në Rusi ka qenë e mrekullueshme dhe kjo gjë pritet të vazhdojë deri në ditën e fundit të botërorit.

Tifozeria ka qenë e çmendur, me kostume, me instrumente dhe nuk kanë munguar as femrat seksi të cilat duan të bien në sy gjatë turneut.

Më poshtë keni shkrepjet më të bukura të stadiumeve gjatë këtyre ditëve.

a.s/dita

June 20, 2018 19:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*