Të detyruara të bëjnë punë burrash

March 4, 2013 17:28

Të detyruara të bëjnë punë burrash

Dy gra mbajnë mbi shpinë tulla në një fabrikë në Lalitpur, Nepal. Varfëria dhe pamundësia për të gjetur një mënyrë tjetër për të mbijetuar i bën femrat të marrin përsipër punë të rënda në vende të varfra si Nepali.

 

 

March 4, 2013 17:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*