“Të fala të gjithëve”, kë takoi KM në forumin ekonomik të Davosit

November 8, 2019 12:35

“Të fala të gjithëve”, kë takoi KM në forumin ekonomik të Davosit

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video nga Zvicra ku po merr pjesë në forumin ekonomik të Davosit.

Bëhet fjalë për një shqiptar nga Kosova, që shërben në policinë e Zvicrës. Ka qenë pikërisht kreu i qeverisë ai që ka ndarë me ndjekësit një bashkëbisedim me policin, ndërsa të dy së bashku kanë përshëndetur shqiptarët kudo që janë.
Ja shqiptarët që ruajnë Zvicrën, siç ruajmë Kombet e Bashkuara. Siç ruajnë edhe shumë vende. Nga Gjilani apo jo (i drejtohet policit kryeministri) (‘Po’ i përgjigjet ai) Të fala të gjithëve në Gjilan, në Kosovë, në Shqipëri nga policia shqiptare e Zvicrës”, shprehet në video Rama.

l.h/ dita
November 8, 2019 12:35
Komento

5 Komente

 1. anticensurë25642654 November 8, 12:52

  dhe këtë e jepni si lajm?
  një halabak me kostum K/ministri dhe një djalë që bëjnë muhabet!!
  o ju të ditës,e keni për inerci këtë reklamën që i bëni këtij bastardi?!
  apo thjeshtë duhet mbushur faqja??

  Reply to this comment
  • turi November 8, 16:01

   Dita po te ben reklame perdite ty o gjysmak qe nuk le shkrim pa komentuar….Shko ore ne shtepi se po te qajne kalamajte, se mos te iken dhe gruja
   Ik or lumadh se as Dites as Rameds as nje qime by..s’ju leviz nga vendi nga fjalimet e tua.
   Gjynafqar!

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 November 11, 09:39

    turo
    o debil,unë duke qënë i “paemër”,pra me pseudonim,nuk bëj reklamë!!
    sado që të shkruaj nuk e di kush se kush jam!!
    kurse ky debili dihet se kush është!!
    të jesh kundër dhe të nxjerrësh si lajm çdo lloj idiotësie të kësaj ndyrësire!?
    vë pak në dyshim kundërshtimin tënd!!
    ps:turo kalamajt e mi nuk qajnë më,ndoshta më qajnë kalamajt e tu!!

    Reply to this comment
 2. A November 8, 17:08

  Ky nuk eshte lajm qe mender narkotiku zhgarravina EDI KRISTAQ ANETA RAMA takoj nje person rastesisht ose i dha doren dhe pershendeti sportelistin e hotelit dhe doli ne foto. Gjithçka ketu eshte personale dhe nuk i hyne kujt ne pune, jo me medias per lajm.
  Lajm eshte pershembull qe langaraqi EDI RAMA, doli nga hoteli ne plazh dhe ne dryshim nga plazhistat e tjere doli lakuriq, nudo.
  Plazhistet nuk po i besonin sive qe po shikonin ne kete rast penisin e E.R., por me shume ishte se edhe vete E.R. ju dukte si nje KaR i moth qe nga koka e deri tek kembet.
  Cti bejsh kete SHONC kemi si popull qe te kemi kete lloj kryeministri. Tung.

  Reply to this comment
 3. Mendimi November 8, 20:55

  Shkum i dham voten, ky tall Byt*en ne fb… me mire do behet….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim