Të famshëm që kanë qenë të pastrehë

August 11, 2019 13:09

Të famshëm që kanë qenë të pastrehë

Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, mësojë se jo të gjithë kanë pasur një jetë të lehtë.

Padyshim, shumë yje ishin të pasur para se të bëheshin të famshëm, por janë të shumë edhe ata që erdhën në famë nga një kënd krejtësisht tjetër, duke luftuar me varfërinë e thellë,  para se të pushtonin ekranin.

Tani, me vila të mëdha mund të jetë e vështirë për këta të famshëm të kujtojnë kohërat kur ata nuk kishin çati mbi kokën e tyre.

Shikoni këtë galeri për të parë historitë triumfuese të yjeve që shkuan nga të jetuarit në rrugë për të ecur në qilima të kuq.

b.b/dita
August 11, 2019 13:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*