Të fotografosh pabarazinë…

April 23, 2019 13:03

Të fotografosh pabarazinë…

Fotografitë nga droni ekspozojnë ndarjen ekonomike brenda qyteteve. Rrugët, kanalet dhe gardhet që ndajnë tokën bëhen barriera që ndajnë të pasurit dhe të varfërit.j.l./ dita

April 23, 2019 13:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*