Të gjithë e duan Meghan Markle

January 19, 2018 13:22

Të gjithë e duan Meghan Markle

Meghan Markle, e fejuara e Princ Harry, tashmë është kthyer në një nga personat më të dashur në Mbretërinë e Bashkuar.

Gjatë një vizite në Wales çifti është pritur nga mijëra njerëz të cilët kishin kureshtje për ti parë nga afër.

Meghan u shpreh se ndihej e nderuar për të gjithë dashurinë që njerëzit i kanë falur.

E fejuara e Princ Harry mori dhe dhuroi vlerësime, përqafime dhe shumë dashuri nga fëmijët të cilët ishin mbledhur për të pritur vizitën e çiftit.

Gjatë vizitës së tyre në Wales, çifti shkoi në kishë si dhe zhvilloi disa aktivitete argëtuese me fëmijët.

January 19, 2018 13:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*