“Të lutem ktheu në krye të PD-së t’i shporrim këta”, Berisha publikon SMS-në e qytetarit

May 29, 2017 21:50

“Të lutem ktheu në krye të PD-së t’i shporrim këta”, Berisha publikon SMS-në e qytetarit

Ish-kryetari i PD-së ka publikuar një SMS të një qytetari, i cili denonconte përfshirjen e zyrtarëve të Tatimeve në fushatën e PS-së.

Mirëpo, në këtë SMS, në fund qytetari i lutet Berishës që të kthehet në krye të PD-së, sepse vetëm në atë mënyrë mund të mposhtej PS-ja.

Berisha e ka publikuar SMS-në në “Facebook” pa e “censuruar” atë.

18739786_794118677415708_6221672204594545302_n

May 29, 2017 21:50
Komento

7 Komente

 1. Saliu Komunist i pabese dhe serb.. May 29, 22:06

  Po pse ne v. 2013 harroji Saliu qe ishte ne KRIE te PD u shalu ne dru dhe hengri 1 milion shpulla pas qafe dhe 1 milion shkelma bytheve.
  Sali SRB i ben reklam vetes, harron qe eshte nje killer dha anrishqiptar i pagjykuar, te prese rradhen me perfundimin e Reformes ne Drejtesi.

  Reply to this comment
 2. MH May 30, 00:01

  O parashikues te mjere.
  Verisha e humbi me 23 qershor 2013.Ndersa tashti edhe te vij jo,del humbes por perfundon aty ku gjindet material rikupero qe nuk i duhet as dreqit send.

  Reply to this comment
 3. Ike sali mere me gjithe pd e lulzim bash. Ike ne tsateme. May 30, 00:32

  As dreqi ska ci ben me ktij plaku tmarrosun

  Reply to this comment
 4. Aliu nga Selenic May 30, 00:41

  C`eshte ky budalla qe ka shkrojtur ne kete menyre. Ai akoma nuk e kupton qe ne krye nte PD-se eshte Berisha.? Keshtu sa per dieni eshte Sali Berisha qe do ti jape fitoren e thell Partise Socialiste te shqiperise. Kure ta shofin Saliun edhe ai qe nuk e don PS-ne kthehet dhe ja jep voten vetem te mos e shofe Berishen me sy. Keshtu qe ta kesh mire ne qender te vemendjes se edhe ket mandat Berisha punon per PS-ne.!

  Reply to this comment
 5. Atdhetari May 30, 05:37

  26 maji 1996 ka qene vepra me kriminale e saih-it. Vuri ne sherbim te tjetersimit te votes te gjithe administraten shteterore, qe nga ajo civile edhe ajo ushtareke e policore, sherbimi informativ i shtetit, vetem e vetem per te mbajtur pushtetin me zor, me dhune, me masaker. Vetem per kete ky birbo meriton burgun dhe e di mire ai se laku po i mblidhet.
  As qe mund te behet krahasimi me administraten e z.Rama. Kur ka shkelje ligjore, Rama ia adreson drejtesise dhe asnje nuk merr ne mbrojtje si salihi. Jane me dhjetra rastet, kur personalitete te larta te PS jane akuzuar per shkelje te ligjit dhe ai u ka thene: -Shkoni, sqaroni pozicionin tuaj me drejtesin, lironi karrigen! A mundet te na thote nje rast te tille per salihin a lylin? Keta te dy kane bere vrasje te njerezve te pafajshem ne Gerdec dhe me 21 janar 2011, kane kryer krim sheteror dhe justifikohen me 1.000 menyra, qe nga fshehja e provave te krimit e deri tek hedhja e fajit kundershtarit politik. Fare e keqe e kombit!

  Reply to this comment
 6. drini May 30, 07:28

  Saliu nuk beri dote shtete kur i kishte te gjitha energjite e te beje tani qe i jane shteruar . Ai vetem shkaterrime dhe sherre po mundet te beje . Ky qytqtqri dixhital nuk e ka jetuar 97 dhe 98 , Gerdece 21 janarin sepse nuk kish lindur akoma pranda i duket me i mire Saliu.

  Reply to this comment
 7. As May 30, 08:31

  Prape e hengre Sale, eshte mesazh i Taulant Balles

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*