Të mbijetosh nga mbeturinat e Tiranës

April 4, 2018 09:52

Të mbijetosh nga mbeturinat e Tiranës

Lufta për grumbullimin dhe seleksionimin e plehrave të Tiranës është jetësore për shumë familje të varfëra të kryeqytetit.

Për të mos humbur shkarkesat e radhës, disa prej tyre banojnë mes plehrave.

Fotot e mëposhtme të shkrepura nga Klevis Janko dhe botuar nga DITA flasin vetë.

Ato janë shkrepur në pikën e grumbullimit në Sharrë në periferi të kryeqytetit.

_MG_3955

_MG_3957

_MG_3971

_MG_3973_MG_3976

_MG_3979_MG_3980

_MG_3981_MG_3990

April 4, 2018 09:52
Komento

2 Komente

  1. info analitike April 5, 16:55

    Ndeekohe qe lali Eri banon ne vilen e shtrenjte te blere me kursimet e mamit pensioniste.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*