Të rinjtë e FRPD i bllokojnë rrugën kryeministrit Rama në Shkodër

May 15, 2017 17:33

Të rinjtë e FRPD i bllokojnë rrugën kryeministrit Rama në Shkodër

Anëtarë të Forumit Rinor të PD i kanë bllokuar rrugën kryeminsitrit Edi Rama, eskorta e të cilit i ishte drejtuar qytetit të Shkodrës.

Për pak çaste aktivistë të FRPD nuk lejuan kalimin e mjetit të kryeministrit.

Më pas ata u larguan nga efektivët e policisë që liruan rrugën.

Sot Rama ka të parashikuar në axhendë një takim me të rinj që votojnë për herë të parë.

May 15, 2017 17:33
Komento

5 Komente

 1. perkthyesi May 15, 17:38

  Barbaret e PD kane shkalluar! A i zihet rruga nje kryeministri, pavaresisht cili eshte n dhe kujt partie i perket? Ju ka injektuar Luli dhe Saliu trurin e gomarit! Ata jane ne hallin e reformes se drejtesise, ndersa ju beheni barrikade per sikletet e tij! Cudira tipike shqiptare!

  Reply to this comment
 2. ladi May 15, 17:47

  gjithmon shkodranet shurrosin ne drejtim te kundert te eres dhe era ja u kthen ne surrat

  Reply to this comment
 3. wake up donald lul basha ! May 15, 18:05

  jo vetem donald lu por dhe zyrtari amerikan duhet te dalin
  me nje deklarate te forte
  per te denuar kete akt terrorist
  qe na kujton fantazmat e elezbiberit
  dhe bill rajersonit qe ndiqnin nga beogradi dhe titogradi 2 prillin 1991..
  .
  donald lu
  ka ardhur koha te tregosh qe je me te vertete kunder lul kriminelit …mos perserit arvizune qe i tha yll ne ngjitje nje krimineluli !
  .

  Reply to this comment
 4. Sali o le le, o nene. May 15, 19:31

  Nuk ka kurre mundesi te jene te rinj Shkodrane, jane nga ata te ardhurit “dru me pre” qe per 10 mij lek te vjetra te japin bythen bythen.

  Reply to this comment
 5. Beni May 15, 20:58

  Njerez te palyre, u ka hedhur Sala trute e gomarit,po c’u duket vetja more gangstere te pd? Turp, per zotin, po perfitojne nga toleranca e Rames, se te qe Sali shpellari, tani do t’i kish rrasur brenda keta.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?