Të rinjtë në Tiranë vjedhin dyqanin, publikohet video

November 29, 2017 17:25

Të rinjtë në Tiranë vjedhin dyqanin, publikohet video

Nje pronar i nje biznesi ne Tirane ka rene pre e disa te rinjve te cilat i kane vjedhur nje boks me bluetooth, ndersa kamerat e sigurise kane mundur te fokusojne imazhet e tyre.

Ne nje mesazh drejtuar “Joq” ai shkruan:Në biznesin tim u futën dy djem të rinj dhe njëri prej tyre më vodhi një boks me bluetooth, boks celulari.

Vetëm për t’i demaskuar se kushedi sa kanë bërë dhe do bëjnë më mbas me shpresën se po tregon ndonjë komentues emrin e personave se te dy janë bashkë pavarësisht se hyn veç e veç, në momentin që personi me kapuç niset merr sinjal me dorën e djathtë nga personi tjetër që ta vjedhë dhe ai me kapuç largohet. I njeh kush?!”

November 29, 2017 17:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*