Të rinjtë “pushtojnë” rrugët e Britanisë teksa presin Pashkët

March 31, 2018 17:19

Të rinjtë “pushtojnë” rrugët e Britanisë teksa presin Pashkët

Shumë britanikë të rinj duket se kanë përfituar për t’u harbuar në ditët e pushimit të ardhura nga festa e Pashkëve.

Nuk kanë qenë të paktë femrat dhe meshkujt që kanë dalë për të festuar në Birmingham, Manchester dhe Newcastle.

Fotot e publikuara nga Daily Mail tregojnë femra të cilat duken se kanë sfiduar temperaturat e ulëta me veshjet e tyre ekstravagante, ndërkohë që shumë persona të tjerë në efektin e alkoolit dhe të substancave të tjera janë shtrirë në rrugë.

Edhe prania e policëve britanikë nuk ka munguar nëpër rrugët e populluara nga të rinjtë, në mënyrë që të shmangej çdo incident i mundshëm.

s.a/dita

March 31, 2018 17:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*