Të rriturit kujtojnë fëmijërinë

January 31, 2015 16:58

Të rriturit kujtojnë fëmijërinë

Për këdo fëmijëria lë mbresa të veçanta, veçanërisht kur kalon çaste të bukura në gjirin e familjes.

“Dita” ju sjell disa foto të bëra në botë ku disa persona janë përpjekur që të ribëjnë fotot e shkrepura gjatë fëmijërisë, me të njëjtat veshje dhe në të njëjtat pozicione.

Disa ja kanë dalë mjaft mirë, ndërsa disa të tjerë nuk kanë mundur që të kopjojnë si duhet veshjet e tyre të fëmijërisë.

2

5

6

 

January 31, 2015 16:58
Komento

3 Komente

  1. miku January 31, 17:53

    Ide e bukur. Ja vlen te besh.

    Reply to this comment
  2. fred January 31, 21:11

    Mire qe skane bere dhe nje tu pi cice ke mami

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*