Të shtëna me armë zjarri në Burrel, plagoset një person

September 6, 2017 21:34

Të shtëna me armë zjarri në Burrel, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri ka patur ditën e sotme në qendër të Burrelit, ku një person mësohet se ka mbetur i plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për kapjen e autorëve.

Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital dhe po merr mjekim. Nuk dihen shumë detaje për ngjarjen.

September 6, 2017 21:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim