Të shtëna me armë zjarri në Elbasan

October 20, 2017 13:35

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në Elbasan në lagjen “Visarion Xhuvani”, para universitetit.

Sipas policisë dy persona, ende të paidentifikuar, janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe gjatë konfliktit të çastit njëri prej tyre dyshohet të ketë qëlluar në ajër me armë zjarri.

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe gjatë kqyrjes së vendit të ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale dy gëzhoja pistolete.

Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

October 20, 2017 13:35
Komento

1 Koment

  1. Mark .U.K October 21, 09:33

    Te hiqen te gjith drejtuasat e vendor aty para tre ditesh.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*