Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur

May 13, 2018 22:06

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur

 

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar 20 minuta më parë te “Pallati me Shigjeta” në kryeqytet.

Banorët e zonës kanë raportuar se ka pasur një konflikt fizik mes disa të rinjve që është mbyllur me dy të shtëna me armë zjarri.

Dyshohet se një person ka mbetur i plagosur.

Polica ka shoqëruar në vendngjarje një person të dyshuar si autor i aktit, por nuk ka mundur të gjejë për momentin as armën dhe as personin që dyshohet se është plagosur.

l.h/ dita

May 13, 2018 22:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim