Të shtëna në SHBA, plagoset vajza shtatzënë, i vdes foshnja e palindur

August 4, 2015 20:39

Të shtëna në SHBA, plagoset vajza shtatzënë, i vdes foshnja e palindur

Pesë persona mes të cilëve edhe një vajzë 19-vjeçare shtatzënë kanë mbetur të plagosur nga disa të shtëna me armë zjarri në një rrugë në Bruklin të Nju Jorkut.

Si pasojë e plagosjes me armë, 19 vjeçarja e cila ishte në muajin e 4 të shtatzënisë ka humbur foshnjën e palindur.

19-vjeçarja ndodhet në gjendje të rëndë në spital pasi e kanë kapur 5 plumba, por edhe personat e tjerë janë në gjendje kritike për jetën.
Mediat amerikane raportojnë se autorët ishin duke kaluar me makinë dhe hapën zjarr mbi njerëzit në rrugë.

August 4, 2015 20:39
Komento

1 Koment

  1. Injorance mediatike August 5, 13:23

    me falni por, une nuk e di te kete ndonje vajze qe eshte shtatezene dhe foshnja te kete lindur…
    lexoni ndonje liber qe te kultivoni gjuhen se po na “mrekulloni” me injorancen tuaj..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*