Skandali mund t’i kushtojë edhe divorcin 56 vjeçarit Shukri Xhelili

May 14, 2016 17:03

Skandali mund t’i kushtojë edhe divorcin 56 vjeçarit Shukri Xhelili

Duket se telashet nuk kanë mbaruar për ish-kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve.

Pas video-skandalit që i kushtoi postin e kryebashkiakut të Dibrës, dhe pas talljes publike në rrjetet sociale, burime të besushme nga Dibra bëjnë të ditur për 360gradë.al se, Tefta, gruaja e tij, që nga të gjithë në Dibër njihet si truri i fushatës elektorale të Shukriut dhe kuratorja kryesore e imazhit të tij ka vendosur t’i kërkojë divorcin.

Diçka tjetër duket se qëndron pas kësaj kërkese divorci.  Me sa përflitet në rrethin shoqëror Shukri Xhelili ka patur një histori të ngjashme edhe kur ka qenë Drejtor i Sigurimeve, shkruan portali 360 Gradë.

May 14, 2016 17:03
Komento

13 Komente

 1. Arber May 14, 17:10

  Si motes sime, Tefta! Ti duhej t’a kerkoje divorcin Shukriut qysh kur te tradhtoi heren e pare; tani ai ka rene ne gracken e te tjereve, prandaj ti duhet t’i qendrosh prane, sespe je nena e dy djemve te tij te mrekullueshem.

  Reply to this comment
 2. Dn May 14, 17:30

  Pak e vonuar ne vendimin e saj,po prape bravo ,mire bene,nuk jetohet me nje njeri pervers.
  Grate nuk duhet me te sakrifikohen per keso ndytsira!

  Reply to this comment
 3. e-Biba May 14, 17:31

  Bravo Tefta, nuk besoj qe ke nevoje per leket e tij se dukesh grua e zonja!

  Te mesojne dhe te tjeret se duhet me pas kujdes me zinxhirin e pantallonave.

  Reply to this comment
 4. Lenci May 14, 17:51

  Nuk eshte gruaja e Shukes ajo ne foto o gazeta dita.

  Reply to this comment
 5. Pa faj May 14, 17:59

  Tefta, ka edhe nje rruge tjeter, sipas Hillary Clinton. Fale burrin sot, se neser mund te behesh edhe Presidente. Kur ben vaki ne Amerike, jo me ne Shqiperi.

  Reply to this comment
 6. elio May 14, 18:00

  Shukrio, paske pas te drejte….

  Reply to this comment
 7. Rrema May 14, 18:29

  ky familjen e ka top

  Reply to this comment
 8. dibrani May 14, 22:11

  Mos e prish familjen znj Tefta,per nje femer ndyresire,

  Reply to this comment
 9. lato May 14, 22:52

  Po ky sikur e kishte familjen top paradite?Ja si ndryshon moti ne viset verilindore!

  Reply to this comment
 10. Edi May 15, 08:17

  Paskish qene fems i madh ky Shukriu!

  Reply to this comment
 11. AC /DC May 15, 12:29

  Ju garipa qe thoni MOS e prish Familien po te jua dredhi gruaja Juaj cfar do bonit

  Reply to this comment
 12. toni May 15, 12:51

  Pak me shume per Shukriun,pak kush e di se cfare bie Shukriu kme Sadri Abazin e PS,pastaj te gjithe e dine se merakun mbas te rejave keta e kane si familje,flitet shume per lidhjen e Sadriut me vajzen e nje kengetareje te njohur ne Tirane,mos te bejme tani se Shukriu ra nga qielli,ne Diber njerezit e dine te gjithe si fitoi ky tpi dhe kush ishte mbas ketij,edhe per koncesionet e fituara nga rilinda njerezit i dine,ne fund rilinda vdiq pa u lidur akoma,dhe vrasesit e saj nuk eshte E Rama po jane keta Shukrit qe ju kane bere Edir si muti mbas kepuce.

  Reply to this comment
 13. loshi May 15, 15:30

  E bete si ai skeci me litarin. Po ai qe hiqte litarin nuk kishte faje. Ne kete rast ajo 20 vjecarja. Kushdo qe eshte mashkull do te dorezohej perpara nje 20 vjecareje.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*