Telebingo Shqiptare hedh në treg biletën speciale të ndërrimit të viteve

December 5, 2018 10:14

Telebingo Shqiptare hedh në treg biletën speciale të ndërrimit të viteve

Telebingo Shqiptare ka hedhur në treg edhe biletën speciale të ndërrimit të viteve, me të cilën do të luhet në dy shorte, atë të datës 23 dhjetor, si dhe te datës 30 dhjetor.

Blerja e biletës speciale mund t’ju bëjë fitues të superbingos, vlera e të cilës pritet të kalojë shifrën e 100 milionë lekëve (të vjetra).

Gjithashtu me këtë biletë do të fitohet edhe 1 apartament, 2 makina, 10 çmime nga 100,000 lekë, ndërsa çmimet në zarfe do të vijojnë nga 40,000 lekë e më tepër.

 

December 5, 2018 10:14
Komento

3 Komente

 1. Dodona mbi Tomorr December 5, 16:39

  Ky “Alimuca”i diteve tona e hodhi ne treg nji mashtrim te radhes !;Qofte i fundit qe te mos e shohim me neper ekrane kete mashtrus profesionist ; Nuk eshte bere akoma e qarte , a do te kete edhe kjo “shushunja ” fatin e kazinove dhe bastev?!Te shohim ! Ndryshe do te na beje te braktisim ekranet me te cilat jemi familjarizuar deri tashti dhe ti zevendesojme me te tjere, qe jane me afer nesh!

  Reply to this comment
 2. Dodona mbi Tomorr December 5, 16:45

  Ky “Alimuca”i diteve tona e hodhi ne treg nji mashtrim te radhes !;Qofte i fundit qe te mos e shohim me neper ekrane kete mashtrus profesionist ; Nuk eshte bere akoma e qarte , a do te kete edhe kjo “shushunja “fatin e kazinove dhe bastev?!Te shohim ! Ndryshe do te na beje te braktisim ekranet me te cilat jemi familjarizuar deri tashti dhe ti zevendesojme me te tjere, qe jane ” me afer ” nesh!Me sa duket “Klani “e nuhati i pari gjahun ! Kerkon tu marre pensionisteve ate pesmij lekshin e shperblimit qe u jep qeveria per fund viti!

  Reply to this comment
 3. Sandri December 5, 17:34

  Jepini o vellezer shqiptare me telebingo!
  Pse mos i jipni? Te gjitha punet i keni regulluar , tani merruni me telebingora e teleby..ra.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*