Telekom Albania dhuron GB me çdo gol My Telekom

June 22, 2018 17:07

Telekom Albania dhuron GB me çdo gol My Telekom

 

Telekom ndan me ju pasionin për futbollin e dashurinë për golat dhe GIGABYTE.

Me golat MY TELEKOM, të gjithë sportdashësit dhe veçanërisht abonentët e Telekom Albania do fitojnë qindra GB dhuratë gjatë kësaj vere sportive.

Keni dëshirë të bëheni pjesë e lojës? Është shumë e thjeshtë. Mjafton të keni numër Telekom me parapagesë dhe të aktivizuar një nga paketat prej 1,000 lekësh ose më shumë.

Përditësoni versionin e fundit të aplikacionit My Telekom dhe futuni në menunë 1GOL=1GB për të gjetur topin magenta. Sapo klikoni, përfitoni menjëherë 1GB dhuratë. Mund të fitoni shumë herë në ditë, mjafton të klikoni topin kur e gjeni të ngjyrosur në aplikacion.

Nëse topi është ngjyrë gri dhe joaktiv në ekran, kontrolloni sërish më vonë 🙂

Duke marrë pjesë në këtë lojë, të gjithë abonentët që fitojnë 1GB mund ti përdorin në rrjetin 4G dhe 4G+ për 24 orë. Mund të fitoni shumë GB, çdo ditë! Lexoni më shumë këtu www.telekom.com.al/gol.

Telekom Albania, pjesë e grupit Deutsche Telekom, do të vazhdojë të jetë më pranë jush me risi dhe me surpriza të tjera gjatë verës, në rrjetin që ju lidh me Europën.

e.k/dita

June 22, 2018 17:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*