Deputeti i bën presion drejtorit të policisë (a e njeh ligjvënësi ligjin?)

April 4, 2018 09:56

Deputeti i bën presion drejtorit të policisë (a e njeh ligjvënësi ligjin?)

Në një video të siguruar nga ‘Ballkan Web’ shihet deputeti Edmond Spaho teksa i bën presion drejtorit të policisë së Tiranës Kastriot Skënderaj, se përse deputetët e PD-së nuk lejohen të futen në sallë.

Është e çudishme se si një deputet nuk e di që është trupi gjykues që vendos kush hyn dhe kush nuk hyn në një proces gjyqësor, dhe jo policia.

Një ligjvënës që nuk njeh ligjin apo një politikan që më shumë se për ligjin është i interesuar për antiligjin dhe show-n politik?

Në foton lart: Deputeti Spaho dhe drejtori i policisë së Tiranës, Skënderaj

s.a. / dita

April 4, 2018 09:56
Komento

8 Komente

 1. Shqip April 4, 10:32

  Cdoni Ju me gjykate, cdoni . Kjo tregon rrugacerine politike te PD.

  Si nuk u ngritet kur u zhduken 230 million euro nga rruga nga lul basha,
  Si nuk u ngritet per 21 janarin
  Si nuk u ngritet per gerdecin,
  Si nuk u ngritet per fjalorin e ndyre te salihanit e grides tuaj ????????
  E per shumeeeeeeeeee

  Reply to this comment
 2. petrit April 4, 10:48

  Kush jane keto deputete qe kapin per fyti policin? Po polici pse nuk reagon me ashper. Nuk duhet te kete asnje person, kushdoqofte ai qe te demtoje policin ne krye te detyres. Po qeveria a thua do te pergjigjet per te gjitha keto bema te hajduteve dhe krimineleve?

  Reply to this comment
 3. vjola April 4, 10:58

  Ne kohe te Enverit nuk ka bere vaki te rriheshin deputetet thua zotrote , . Ne kohen e tende me sali kriminelin keni bere vrasje me arme dhe shkaterrime te ndermarjeve qe sot rrine rrugeve njerezit . Po te kercenohet policia kishte ne kohen e Enverit ? Populli duhet te ngrihet dhe ta kerkoje deri ne fund sekuestro te pasurive tuaja ne keto 30 vjet . Dorezoni gjee e vjedhur qe te keni lehtesira se ………..

  Reply to this comment
 4. xxx April 4, 11:01

  Show politik?
  Jo gazetar, s’eshte show-politik, eshte mosbindje civile ne aplikim e siper
  Jua ka fajin demokracia neoliberale.
  Theresa May i tha Putinit se perendimit po i soset durimi me Rusine.
  Po ndaj PD, akoma durim?

  Reply to this comment
 5. biometri April 4, 11:06

  Keshtu ben dhe deputetet e PS me policine kur ishte puna per mandatin e Rames dhe hapjen e kutive nga Ristani me urdher te Saliut.
  Por atehere PD mbajti qendrim tjeter.
  Sot qe jane vete ne pozita perballe policise tundin gishtin.
  Viktime eshte policia ne kete rast dhe njerezit e thjeshte qe duan rend e qetesi dhe jo teatrin e maskarenjve.
  Politikanet jane te gjithe njesoj. Vetem zbatimi i LIGJIT eshte garant per te gjithe, deklaratat jane dokrra.

  Reply to this comment
 6. osman lala April 4, 11:08

  Nuk ka c ben Spaho mavria
  Ose do ta rrafi Saliu ose do ta rrafi Policia

  Reply to this comment
 7. emigrant April 4, 11:09

  Pergezime policise per qendrimet e matura dhe korrekte
  Me pas duhet ti bej denoncim gjithe dhunesve
  Shmangia e perplasjeve fizike dhe provokimeve nga deputet te papergjegjshem per rolin e tyre ne shoqeri duhet te jete primare ne momente tensioni
  Pasi ato kalohen gjithcka te shkoj ne siten e ligjit
  Ashtu mesojne te gjithe

  Reply to this comment
 8. spata April 4, 11:13

  Zagari e quan veten ligjvenes . Ptu far bastarde . Ti sje gje tjeter vec se nje nga kopeja me zjarrvensa .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*