Tensionet në seancë, Basha: Rama u tremb

October 12, 2017 14:03

Tensionet në seancë, Basha: Rama u tremb

 

Kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi jashtë parlamentit se opozita do të publikonte në parlament fakte për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me krimin e organizuar, ndaj sipas tij Gramoz Ruçi përjashtoi Flamur Nokën dhe ndërpreu seancën.

“Të gjitha këto banda kanë sot kontrollin e Shqipërisë sepse kanë aleancën e Ramës. Opozita është e gatshme ta faktojë para qytetarëve lidhjen e tij personale të Edi Ramës me krimin. Kjo nuk është metaforë. Opozita është gati ta ballafaqojë Ramën me lidhjet e tij personale

me krimin dhe kriminelët, t’u tregojë shqiptarëve lidhjet personale me krimin e organizuar shqiptar, Rama e di këtë se e kemi paralajmëruar. Vendi për ta treguar është aty, lus çdo media dhe gazetarë të thotë të vërtetën si është”, deklaroi Basha.

October 12, 2017 14:03
Komento

8 Komente

 1. QInam QIriaz QIrjo October 12, 14:13

  Ike mor xhihadist tru shpelare me gjith mul noken e medine se ty nu te QI as nje i burgosur i perjetshem ..

  Reply to this comment
 2. Duna October 12, 15:00

  Trego me pare lidhjet tuaja me krimin e kriminelet, duke filluar me bandat, vjedhjet, vrasjet ne Gerdec dhe bulevard, lirimin e krimineleve nga burgu, etj., pastaj ke te drejten morale te denoncosh krimet e Edi Rames.

  Reply to this comment
 3. vrasësi i 21 janarit October 12, 15:38

  Ik ore legen,ik ore hajdut ,ik ore vrasës,ik ore tradhëtar,ik ore bythlëpirs i Saliut .

  Reply to this comment
 4. shqip October 12, 15:41

  Mire mo mire , qetesohu . Shko ne prokurori . Dorezo ç’ke per te dorezuar . Ver dhe firmen ne rast deshmie te rreme , dhe shko ne pune . Shqiptaret e dine qe Edi Rama eshte i lidhur me ” krimin ” . Prandaj dhe e votuan . Tani Po qe se ti vazhdon te prishesh seancat parlamentare , zgjedhjet e ardhshme do pergjysmoheni akoma me shume . Gjithnje Nese ti mr. GERRHIMA , do jesh akoma manekini i shqupit .

  Reply to this comment
 5. Xha Teme October 12, 16:22

  Bythfishkuri Lulash, je nje vegel qorre e Sali Katraures. Kerkon te imitosh luanin kur je nje dordolec i peshtire. Me dermues do ta marresh grushtin nga vota popullore ne 2021.

  Reply to this comment
 6. Ilir October 12, 16:54

  Hahahahahahahaah! Hahahahahahahahaaaaaaa! Haahahahahahahahaaaaaa!
  A ka kush të më xiglas që të qeshem edhe pak me këtë truethar?

  Reply to this comment
 7. timo October 12, 19:46

  Vendi është në prokurori Lulush.

  Reply to this comment
 8. sigurimsi i PD October 13, 08:44

  Nga ty edhe sorrat ne aren e misrit nuk tremben,more njeri pa byth,zgjatim i saliserbit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*