Tentohet të vidhet arka e Kishës në Tiranë, në kërkim autorët

February 19, 2018 16:25

Tentohet të vidhet arka e Kishës në Tiranë, në kërkim autorët

Persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të vjedhin arkën e kishës katolike në rrugën ‘’Ali Pashë Gucia’’, në kryeqytet.

Sipas njoftimit policor, më datë 18.02.2018  autorët e ngjarjes kanë tentuar të vjedhin me thyerje, arkën e kishës katolike.

Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

s.a/dita

February 19, 2018 16:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*