Tentoi të fuste drogë në burgun e Lushnjës, arrestohet 20-vjeçarja

September 4, 2019 13:41

Tentoi të fuste drogë në burgun e Lushnjës, arrestohet 20-vjeçarja

Një vajze e re është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të fusë një dozë të vogël kanabisi në burgun e Lushnjës.

Shtetases me iniciale D.N., 20 vjeçe, banuese në Tiranë, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 45.1 gramë lëndë narkotike e dyshuar e llojit kanabis sativa.

Lënda narkotike u zbulua teksa vajza kishte shkuar për të takuar një të afërmin e saj që ndodhet pas hekurave.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprimet e mëtejshme.

j.l./ dita

September 4, 2019 13:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim