Tentojnë të armatosin me sopatë djalin në burg, arrestohen prindërit

August 28, 2014 09:49

Tentojnë të armatosin me sopatë djalin në burg, arrestohen prindërit

Dy bashkëshortë kanë përfunduar në prangat e policisë, pasi kanë tentuar që të armatosin të birin e tyre që ndodhet në burg, me një sopatë.

Dy të arrestuarit janë Isuf dhe Margarita Osmani, 47 dhe 43 vjeç, nga Levani i Fierit.

Sipas policisë, ata kishin shkuar për të takuar në burgun e Peqinit djalin e tyre, Mici Osmani, i dënuar me 20 vjet burg.

Gjatë kontrollit të sendeve personale që do t’i çonin të birit, mes rrobave u është gjetur pikërisht një sopatë.

Për këtë arsye tashmë ata janë arrestuar./b.l

August 28, 2014 09:49
Komento

2 Komente

  1. Eri August 28, 10:02

    Po ku e con truri kete milet? Po c’jane keta prinder me gen krimineli mor aman? A kane minimumin e intelektit a jo?

    Reply to this comment
  2. akili August 28, 18:44

    Jan mendje shkurtur ju falet per sot .Se ne kohen e sales futesh dosa me gjithe gica.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*